X
X

Vatanım Sensin 34. Bölümde Cevdet, Dağıstanlı ve efeleri kurtarabilecek mi? Vatanım Sensin 35. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

23.11.2017 Perşembe 09:03 (Güncellendi: 18.06.2018 - 09:30)

Vatanım Sensin’in 23 Kasım 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Yunan Ordusu Kumandanı Filippos, Dağıstanlı’nın sonunu getirebilmek için hamle yapmaya hazırlanır. Dağıstanlı ve efelere yapılacak saldırıyı öğrenen Cevdet, buna engel olabilecek mi? Dağıstanlı’nın yanında olan Azize’yi nasıl bir tehlike bekliyor? Yanık Efe adıyla yeni bir başlangıç yapan Tevfik, Azize ile yüzleşebilecek mi?

Cevdet’in, Yıldız ve Hilal için verdiği izdivaç kararı iki kızı tarafından da tepkiyle karşılanır. Hilal ile Leon, sinemada bir araya gelirler. Leon’un neden Yunan üniforması giydiği merak eden Hilal, hiç beklemediği bir karşılık alır. Leon, bir vatan haini olduğunu ve savaşı birlikte bitirebileceklerini savunur.

Cevdet’i öldürtmek isteyen Dağıstanlı, Azize’nin kendilerine ihanet ettiğini düşünür. Cevdet’in öldürülmesine engel olmayı başaran Azize, artık yeni vazifesi doğrultusunda hareket etmeye başlar. İngiliz Charles Hamilton’ın direktifleri, Azize’nin yüreğine taş basmasına sebep olur. Zira Cevdet ve ailesinin, kendisini ölü bilmesi gerekmektedir.

Yunan Kumandan Filippos ise Dağıstanlı’yı köşeye sıkıştırmanın planlarını yapar. Dağıstanlı’nın yanında bir casuslarının olduğunu söyleyen Filippos, Charles Hamilton’ın aklındaki suallerin artmasına neden olur. Yanık Efe kimliğiyle, Dağıstanlı’nın yanında yer alan Tevfik ise Azize’nin de orada olduğunu görür. Gördükleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Tevfik, yeni emelleri için harekete geçecektir. Yunan Ordusu, Dağıstanlı’nın yaşadığı yere saldırma kararı alırken, Cevdet milli mücadelenin devam edebilmesi için efelerin güvende olmasını sağlamak zorunda kalacaktır.

Vatanım Sensin 35. Bölüm Fragmanı yayında!

Hilal'in Dağıstanlı tarafından kaçırılması, her şeyi karıştırıyor!

VATANIM SENSIN VİDEOLARI