X
X

Vatanım Sensin 35. Bölümde kaçırılan Hilal ölecek mi? Vatanım Sensin 36. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

30.11.2017 Perşembe 10:05 (Güncellendi: 18.06.2018 - 09:30)

Vatanım Sensin’in 30 Kasım 2017 Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Dağıstanlı’nın gözüne girebilmek için adamlarından Kerim, Hilal’i kaçırıyor! Dağıstanlı’nın düşman olarak kabul ettiği Cevdet’in kızı olduğu bilinen Hilal, yaşam mücadelesi vermek zorunda kalıyor!

Cevdet, Yunan Teğmen Leon’dan kızı Hilal’in kaçırıldığını öğrenir. Bu haber Leon’u perişan ettiği gibi Cevdet’in de harekete geçmesine sebep olur. Yunan General Filippos da bu olaya dahil olur ve Dağıstanlı’nın sonunu getirebilmek için yeni bir neden olur. Hilal’in kaçırılması üzerine Filippos, beş Türkü İzmir’in meydanında asarak öldürmeyi planlar. Filippos’un bu hareketi başta vatanseverler olmak üzere herkesin yeni bir hamleye kalkışmasına sebep olur. Artık İzmir’de Yunanlılar da kendilerini tehlikede hissedeceklerdir.

Azize ise Seher’den, Hilal’in kaçırıldığı haberini alır. Çılgına dönen Azize bir an önce bir şeyler yapmak zorunda kaldığını hisseder. Azize’nin ilk yüzleşmesi, kendisini Yanık Efe olarak adlandıran Tevfik ile olacaktır. Azize, Tevfik’ten Hilal’in kurtarılmasını ister. Dağıstanlı’nın elinden kızını kurtarmak isteyen Cevdet, bir kez daha karşı karşıya gelmeye hazırlanır.

Hilal ise babası Cevdet’in suçlarının kendisine mal edilmesine karşı çıkar. Çaresizce kendisini kaçırandan, kurtulmayı dilemekten başka yapabileceği bir şey yoktur. Hilal’in kaçırılmasından sonra Cevdet, yeni bir gerçekle yüzleşir. O da; Halit İkbal’in, bizzat kızı Hilal olduğudur. Leon’un yaptığı bu itiraf, her şeyin seyrini değiştirebilecektir.

Hilal kurtulabilecek mi? Dağıstanlı ile Cevdet’in karşılaşması nasıl sonuçlanacak? İzmir’de kaçırılan Rumları bekleyen tehlike ne? Hilal’in kaçırılması, Leon’u nasıl etkileyecek?

 

VATANIM SENSIN VİDEOLARI