X
X

Vatanım Sensin'in Azize'si: Bergüzar Korel oldu!

17.06.2016 Cuma 14:53 (Güncellendi: 18.06.2018 - 09:30)

Halit Ergenç’in başrol oynadığı, Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak, yeni sezonun merakla beklenen iddialı projesi “Vatanım Sensin”in başrol kadın oyuncusu belli oldu. Bir süredir cast çalışmaları ve ön hazırlık süreci devam eden projede dizinin yönetmenleri Yağmur-Durul Taylan’ın Azize karakteri için seçimi Bergüzar Korel oldu.

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel yeni sezonun en iddialı projesi Vatanım Sensin’de Halit Ergenç’in canlandıracağı Cevdet Binbaşı’nın tutkuyla aşık olduğu, Balkan güzeli karısı Azize karakteriyle izleyiciyle buluşacak.

“Vatan mı, ailen mi?”

Balkan Harbinin sonlarına doğru Selanik’te bir Binbaşıdır Cevdet… Vatanı için yiğit bir asker, çocuklarına şefkatli bir baba, karısına tutkun bir aşık, anasına hayırlı bir evlat...

“Vatan mı, canın mı?” sorusunun cevabı kolaydır onun için…

Ama “Vatan mı, ailen mi?” sorusuyla imtihan edilecektir Cevdet Yüzbaşı…

Azize ise; vatan sevgisine karşın, Cevdet’e olan sevdasıyla sınanacaktır. 

Yapımını O3 Medya’nın, yaratıcı yapımcılığını ve yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın üstlendiği, yapımcılığını Nermin Eroğlu’nun yaptığı “Vatanım Sensin” büyük bir savaşın içerisinde parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesidir. Büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın  bir savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesidir.

Necati Şahin ve Nuran Evren Şit'in senaryosunu yazdığı Vatanım Sensin dizisinin çekimlerine Ağustos ayında başlanacaktır.

VATANIM SENSİN VİDEOLARI