X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Veda Mektubu 14. Bölüm

Veda Mektubu 5 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan on dördüncü bölümde Aslı, Mehmet'i kurtarmak için çabalıyor! 5 Haziran Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu on dördüncü bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;  Alanur ve Ziya'nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

Veda Mektubu'nun 5 Haziran Pazartesi günü yayınlanan on dördüncü bölümünde Mehmet'e tuzağa çekiliyor!

Mehmet’in tutuklanmasıyla tüm aile adliyeye gelir. Mehmet’i kurtarmak için ellerinden geleni yaparlar. Alanur, Aslı’nın aklına bir kurt düşürür; ya evden biriyse tüm bunları yapan? Şimdi Aslı’nın aklı hem Mehmet’te hem de aile içindeki haini bulmaktadır. Yaşananların üzerine Aslı, tüm hıncını Hatice’ye yöneltir ama Aslı, haklıyken haksız duruma düşer. Aslı’nın yapması gereken tek bir şey vardır; kendini göstermek. Şimdi, yeni bir Aslı, Karlı ailesiyle aynı çatı altındadır. Bu durum Aslı ve Mehmet’i daha da yakınlaştırsa da aile içinde kırılmalara sebep olur. Bu çatı yeni Aslı’yı kaldırabilecek midir? Yoksa Karlı ailesinin yıkımına mı sebep olacaktır?

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR