X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Veda Mektubu 16. Bölüm

Veda Mektubu 19 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan on altıncı bölümde Mehmet ve Aslı, Seher'i takibe alıyor! 19 Haziran Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu on altıncı bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;  Alanur ve Ziya'nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

Veda Mektubu'nun 19 Haziran Pazartesi günü yayınlanan on altıncı bölümünde Alanur ve Ziya magazincilere yakalanıyor!

Aslı ve Mehmet, karşılarında Seher'i görünce ne yapacaklarını bilemezler... Bu kadar şeyin yaşanmasının sebebi Seher midir? Yoksa bu da oyunun bir parçası mıdır?  Aslı ve Mehmet, gerçeğin peşine düşerken birbirlerinden uzaklaşırlar çünkü Aslı gördüğüne inanırken Mehmet'in kalbi bunu reddediyordur.  Ziya, evdeki gerginliklerin üzerine Alanur ile konuşmak ister ama işler hiç de umduğu gibi gitmez. Bu buluşma belki de tüm düzenlerini bozacaktır. Herkes kendi derdini çözmeye çalışırken Karlı ailesi, evin içindeki asıl tehdidin farkında değildir.

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR