X
X

Veda Mektubu 2. Bölüm

Veda Mektubu 6 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan ikinci bölümde Aslı ve Mehmet'in tanışması ile geçmiş defterler açılıyor. 6 Mart Pazartesi günü yayınlanan yeni dizi Veda Mektubu ikinci bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;  Alanur ve Ziya'nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

Veda Mektubu'nun 6 Mart Pazartesi günü yayınlanan ikinci bölümünde Aslı ve Mehmet'in kararı herkeste şok etkisi yaratıyor!

Alanur “Oğlunuzu kızımdan uzak tutun. Benim size verecek kızım yok.” diye çıkıştığı Ziya Karlı’dan “Bizim de kesinlikle öyle bir niyetimiz yok. Ayrıca Mehmet nişanlı ve yakında evleniyor.” cevabını alır. Aslı'nın kafası da kalbi de hiç beklemediği bir anda aldığı evlenme teklifi nedeniyle karma karışıktır. Mehmet Aslı’yı evine geri götürdüğünde gerilim daha da artar. Mehmet, Alanur’a kızıyla evlenmek istediğini ve çok yakında ailesini de alarak istemeye geleceklerini söyler. Öfke patlaması yaşayan Alanur, bu evliliği engellemek için gururunu da ayaklar altına alarak yıllar sonra Ziya ile yüzleşir. Aslı ise annesinin herkesten sakladığı gizemli geçmişini öğrenmenin şokunu yaşamaktadır. Hatice ellerinden kayıp giden Mehmet’i geri kazanmanın yollarını ararken Aslı da çok önemli bir karar verme eşiğindedir.

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR