X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Veda Mektubu 15. Bölüm

Veda Mektubu 12 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan on beşinci bölümde Mehmet'in şüpheli davranışları da Aslı'nın kafasını karıştırıyor! 12 Haziran Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu on beşinci bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle;  Alanur ve Ziya'nın hikayesi yıllar sonra yeniden açılıyor!

Veda Mektubu'nun 12 Haziran Pazartesi günü yayınlanan on beşinci bölümünde Seher herkesi şoke ediyor!

Mehmet, Aslı'ya çarpan arabadan Seher'in bilekliğinin çıkmasıyla sarsılırken, Mehmet'in şüpheli davranışları da Aslı'nın kafasını karıştırır. İkili arasındaki sırlar gerginliğe yol açarken, tüm evde dengeler değişmek üzeredir. Alanur ve Ziya arasında sular durulmazken, Alanur için yeni bir sınav vardır. Beste ve Mahmut arasındaki ilişkiyi Alanur nasıl karşılayacaktır? Aslı ve Mehmet aralarındaki gerilimi bitirmek için bir sonuca ulaşmak zorundadır; bunca zamandır onların başına gelenlerin sebebi Seher midir yoksa bunların hepsi bir tesadüf müdür?

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR