X
X

Veda Mektubu 21. Bölüm

Veda Mektubu 31 Temmuz Pazartesi akşamı yayınlanan yirmi birinci bölümde Beste, Ziya'nın babası olduğunu öğreniyor! 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu yirmi birinci bölümünde neler oldu? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitede Kanal D'de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizi konusu şöyle; tüm aile yeni bir sırrın yükünü omuzlamak zorunda kalıyor!

Veda Mektubu'nun 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan yirmi birinci bölümünde Beste,, Ziya'nın babası olduğunu öğreniyor!

Seher’in suçunu itiraf etmesiyle herkes kendini büyük bir buhranın içinde bulur. Mina ve Selçuk tüm bu olanların Aslı’nın suçu olduğunu söyledikçe Aslı kocaman evin içinde küçülür. Bunu fark eden Mehmet’in bir karar vermesi gerekiyordur. Geride kalan ailesinin mi; yoksa, Aslı’nın mı yanında duracaktır? Ziya, tüm geçmişin öcünü alır gibi Nevzat’ın hayatını karartmaya yemin eder. Hatice ise her şeye rağmen ailesinin hak ettiğini alması için uğraşır. Alanur, hiç ummadığı birinin etkisiyle Beste ile tüm gerçekleri konuşmaya karar verir. Beste bu gerçekleri kaldırabilecek midir? Yoksa Karlı Ailesi gibi, Yıldız Ailesinin sonu da dağılarak mı gelecektir? Mehmet ve Aslı, her şeye göğüs gerip o evde yaşayabilecek midir?  Yaşasalar bile yeni öğrendikleri haber onları nasıl etkileyecektir?

Veda Mektubu yeni bölümleriyle her pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR