X
X

Zalim İstanbul 10. Bölüm Fragmanı - 2 (Yeni Sezon)

21.140 kez izlendi • 4 Eylül 2019

Karaçay ailesinden kaçan Cemre ve Nedim uzaklarda birbirlerine tutunmaya çalışırken diğer tarafta kıyametler kopar. Yeğeninin Cemre tarafından kaçırıldığını düşünen Agah çılgına döner ve tüm gazabını Seher ve ailesine yöneltir. Çünkü ağabeyinin emaneti olan Nedim'i bulmak zorundadır. Neye uğradığını şaşıran ise sadece Karaçay ailesi değildir, Seher de kızı için oldukça endişelidir. Şeniz ve Cenk ise gerçeklerin ortaya çıkacağından dolayı korku içindedir.

Agah, Cemre ve Nedim'i bulacak mı? 

Zalim İstanbul yeni sezonuyla Pazartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

----------------------------------

Zalim İstanbul 10th Episode Trailer – 2 is now streaming! Thinking that he has lost Nedim for good, Agah has a meltdown! Zalim İstanbul starts on Kanal D with its new season on Monday!

While Cemre and Nedim who have run away from the Karacay family try to hold on to each other far away, there is chaos on the other side. Agah flips out thinking that Cemre has kidnapped his nephew and wreaks his anger on Seher and her family. Agah has to find Nedim who's the only reminiscent of his brother. Not only the Karacay family but also Seher is worried about what’s happening. As for Seniz and Cenk, they are afraid that the truth will come to the surface.

Will Agah be able to find Cemre and Nedim?

Zalim İstanbul is on Kanal D with its new season on Monday at 20.00!

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Damla ve Civan birbirlerine aşık olmuşlardır

FRAGMANLAR