X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Aşk mektubu Sadık'ın başına bela oluyor!

Naz'a aşkını ilan etmek için bir mektup yazan Sadık, Hakan ve Naz arasında bir ilişki olduğunu öğreniyor. Duydukları karşısında şaşkına dönen Sadık, herkesten uzaklaşıp kafasını dinlemek için ortadan kayboluyor. Tayfa ise Sadık'dan haber alamayınca merak ediyor ve onun peşine düşüyor. Tayfa sonunda saklandığı yerde Sadık'ı buluyor; fakat, Hakan ile Sadık arasında gerginlik yaşanıyor.

Sadık ile baş başa kalan Ali, Naz'a olan duygularını bildiğini söylüyor. Sadık, Naz'a bir mektup yazarak aşkını ilan ettiğini ve Naz'ın okuduğu kitabın arasına koyduğu o mektubu almak için Ali'den yardım istiyor. Ali mektubu almayı başarıyor; fakat, Kıvanç'ın eline geçen mektup ortalığı karıştırıyor.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Seçil'in kaybettiği ve Tarık'a yazdığı aşk mektubunu Bahar bulmuştur

FRAGMANLAR