X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Fiko, Sibel'i kurtarmayı başaracak mı?

Sibel, Fiko'ya kendisini kanıtlamak için Ozan'ın söylediği yalanları fark etmez. Amacı, albüm çıkartarak bir an önce ünlü olmaktır. Fiko, Ozan'ın yalanlarını yakalamış ve Sibel'i uyarmıştır.

Ozan ise, parasal anlamda sıkıntı çekmektedir. Mekanına gelip Sibel'i dinleyen Mümtaz isimli birisinin, Sibel ile bir akşam yemeği için para teklif etmesi gözünü karartır. Adam yapımcı olmadığı halde, sırf parayı alabilmek için Sibel'e Mümtaz'ı yapımcı olarak tanıtır. Sibel, Ozan'a güvenerek albüm çıkartacağını düşündüğü Mümtaz ile yemeğe çıkar. Bu durumdan haberdar olan Mercan, işkillenir ve Fiko'ya olayı anlatır.

Ozan'ın mekanına giden Fiko, nerede yemek yediklerini öğrenir ve derhal oraya gider. Restorandan çıktıklarını görünce araba ile peşlerine düşer. Bir ara onları gözden kaybeder. Mümtaz ise, stüdyo diye Sibel'i kendi evine götürür. Sibel, durumu anladığında artık çok geçtir. Fiko, zamanında yetişip Sibel'i kurtarabilecek mi?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hakan'ın babasının ikinci bir ailesi vardır

FRAGMANLAR