X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Seyfi'den, Naz'a doğum günü hediyesi!

Reyhan, Naz'ın mutluluğunu da düşünerek sonunda karar verir ve Sinan'a kızı olduğunu söyler. Sinan bu duyduğu haber sonrasında çok şaşırır. 17 yıl boyunca bir kızının olması, hayata bakışını da değiştirmeye başlayacaktır. Reyhan'a tepkisi olumsuz olmaz. Onca yıl sonra duyduğu haberden sonra Sinan'dan sert bir tepki bekleyen Reyhan, onun olumlu yaklaşımından güç bularak bu sırrı Naz'dan saklamasını ister. Sinan, istemeye istemeye kabul eder.

Naz'ın doğum günü sırasında ise hem Reyhan'ı, hem de Sinan'ı zor durumda bırakan bir olay gelişir. Seyfi, Hakan ve Gülsüm arasındakileri duymuştur; konuşmada, Naz'ın gerçek babasının Sinan olduğunu öğrenmiştir. Sinan'dan ve Reyhan'dan intikam alma hırsı ile bu sırrı Naz'a söyler. 

Peki, geçmişe dair sırrı öğrenen Naz nasıl bir tepki verecek? Hakan, babası Seyfi'nin bu gaddarca yaklaşımını nasıl karşılayacak? Reyhan ve Sinan bu durumdan nasıl etkilenecekler?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Takıma girme eğlencesine Hakan, Naz ve Sadık aynı takside gitmiştir

FRAGMANLAR