X
X

Beyaz Show yine çok eğlendirdi

12.06.2012 Tuesday 13:17 (Güncellendi: 07.04.2020 - 17:01)

Kahkaha ziyafeti Beyaz Show...

Beyaz Show’un bu haftaki  konukları “Uçurum” dizisi oyuncuları Selçuk Yöntem, Esra Ronabar, Lavigna Longhi ve Denise Capezza ve “Sessiz Sinema” adlı yeni albümüyle Funda Arar oldu.

 
Programın açılış bölümüne Miss Turkey 2012’nin dereceye giren ilk 4 güzeli konuk oldu. Selçuk Yöntem ve Esra Ronabar’ın diziyle ilgili merak edilenleri anlattıkları gecede İtalyan oyuncular Lavinia Longhi’nin Selçuk Yöntemin ricasıyla yaptığı İtalya’nın farklı bölgelerindeki aksan çeşitlemeleri izleyenleri gülme krizine soktu. Denise Capezza ise çok iyi konuşamadığı Türkçe’sine rağmen öğrenme azmi ve sıcakkanlılığıyla herkesi kendine hayran bıraktı.
 
Funda Arar  yeni saç rengi ve ilginç tasarımlı beyaz kostümüyle de dikkat çekti. 90-60-90 projesiyle ve Özgür Kıyat’ın da tek şarkılık performans sergiledikleri gecede Funda Arar da muhteşem sesi, yorumu, eski ve yeni şarkılarından oluşan bir müzik ziyafeti çekti.
 
Birbirinden komik skeçleri, sürprizleri, sokak röportajları ve eğlenceli konukları ile izleyenlere yine keyifli bir gece yaşatan Beyaz Show bütün hızıyla devam ediyor.

BEYAZ SHOW VİDEOLARI