Skip to main content
 

Kaan Yıldırım'ın başarısı göz dolduruyor!

11.04.2018 Çarşamba 09:43 (Güncellendi: )

İnsanlık Suçu’nun “kötü adamı” şimdiden büyük beğeni kazandı!

Kaan Yıldırım'ın başarısı göz dolduruyor!

Kanal D’nin geçtiğimiz haftalarda izleyicisi ile buluşan yeni dizisi “İnsanlık Suçu” hikayesi ile olduğu kadar oyuncu performansları ile de göz dolduruyor.

Bir insanın para ve güç uğruna neleri feda edebileceğinin anlatıldığı dizide Cemal karakterine hayat veren Kaan Yıldırım’ın başarılı performansı şimdiden izleyiciden tam not aldı.

Bugüne kadar canlandırdığı karakterlerden tamamen zıt bir karakter ile izleyicisi karşısına geçen Kaan Yıldırım, her hafta gösterdiği başarılı oyunculuğu ile bu dönemin ‘fenomen kötüsü’ olma yolunda hızla ilerliyor.

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı yayında! Cemal, kardeşinin ortaya çıktığını ve bir bebeği olduğunu öğreniyor!   Hemen izle

Başarılı oyuncu Kaan Yıldırım, canlandırdığı Cemal karakteri üzerine şunları söyledi; “Cemal ile birçok ilki yaşıyorum. Karakterin defolu olması beni çok cezbetti. Aslında hepimiz biraz öyleyiz. İnsanlık Suçu biraz intikam hikayesi ama Cemal, intikamın peşine düştüğünde başına gelecek olaylarla kendi karakterinin de zaafları ile yüzleşeceğini tahmin etmedi. Yaşadığı travmalar yüzünden, yeri geldiğinde kötülük yapabilecek kadar gözü dönen, yer yer kendiyle çelişen, bazen tutarsızlık gösteren bir karakter.”

Babasının vefatı ile birlikte, kendi karanlığı ile de yüzleşen Cemal’in intikam, para ve güç uğruna ne kadar kötüleşebileceği ise şimdiden merak konusu oldu.

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı - 2

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı - 2 / Fragmanlar

İnsanlık Suçu 3. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Cemal, amcası ve annesinin geçmişini öğrenecek mi?   Hemen izleİnsanlık Suçu yeni bölümü ile cumartesi 20.0'de Kanal D’de..

Oyuncular

Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Cemal Gökdemir
Gizem Karaca

Gizem Karaca

Suna Değirmenci
Melike İpek Yalova

Melike İpek Yalova

Cevher Akışık
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Gökhan Gökdemir
Laçin Ceylan

Laçin Ceylan

Hülya Gökdemir
Deniz Uğur

Deniz Uğur

Emel Gökdemir
Cansu Dağdelen

Cansu Dağdelen

Esra Gökdemir
Ahmet Mümtaz Taylan

Ahmet Mümtaz Taylan

Sami Gökdemir

Benzer İçerikler