Skip to main content
 

Sami Gökdemir’in oğlu Gökhan Gökdemir!

27.03.2018 Salı 13:57 (Güncellendi: )

Kanal D’nin, yapımını Pastel Film, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği dizisi İnsanlık Suçu'nun kadrosunda Serkay Tütüncü de yer alıyor.

Sami Gökdemir’in oğlu Gökhan Gökdemir!

Kanal D’nin, yapımını Pastel Film, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği dizisi İnsanlık Suçu, cumartesi günü ekran hayatına başlayacak. Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük merak uyandıran dizinin kadrosunda Serkay Tütüncü de yer alıyor.

Serkay Tütüncü, dizide Sami Gökdemir (Ahmet Mümtaz Taylan)’ın yakışıklı oğlu Gökhan’ı canlandıracak. En iyi okullarda okuyup mezun olur olmaz babasının yanında işe başlayan Gökhan, babasından çekindiği için nişanlısı Suna’yla beraberliğini bitirememektedir.

Adana’da yaşayan, fakir ve hırslı Cemal’in, para ve güç için neleri feda edebileceğinin hikâyesi; “İnsanlık Suçu” cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

İnsanlık Suçu 1. Bölüm Fragmanı

İnsanlık Suçu 1. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

İnsanlık Suçu 1. Bölüm Fragmanı yayında! Başrollerini Kaan Yıldırım, Gizem Karaca, Melike İpek Yalova, Deniz Uğur, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı İnsanlık Suçu, cumartesi akşamı başlıyor!   Hemen izle 

Oyuncular

Kaan Yıldırım

Kaan Yıldırım

Cemal Gökdemir
Gizem Karaca

Gizem Karaca

Suna Değirmenci
Melike İpek Yalova

Melike İpek Yalova

Cevher Akışık
Serkay Tütüncü

Serkay Tütüncü

Gökhan Gökdemir
Laçin Ceylan

Laçin Ceylan

Hülya Gökdemir
Deniz Uğur

Deniz Uğur

Emel Gökdemir
Cansu Dağdelen

Cansu Dağdelen

Esra Gökdemir
Ahmet Mümtaz Taylan

Ahmet Mümtaz Taylan

Sami Gökdemir

Benzer İçerikler