X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Derya neyin peşinde?

Erdem, Mehmet'e kurduğu tuzakta işlerin istediği gibi gitmemesinden dolayı öfkelidir. Kurusıkı tabancanın, gerçek tabanca ile nasıl değiştiğini anlayamamışken, Ölen Sinan'ın, Derya adında nişanlısının olduğunu da öğrenmesi kafa karışıklığına tuz biber ekmiştir. İlk amacı Sinan'ın nişanlısı Derya'nın, cezaevindeki Derya mı olduğunu öğrenmektir. Bu yüzden cezaevine gidip Derya ile yüzleşmeye gider. Sinan'ı nereden tanıdığını sorduğu Derya'dan istediği cevabı alamaz. İçerdeki casusundan Derya'nın 1 yaşında oğlu olduğunu öğrenmesini ise, Derya üzerinde tehdit oluşturmak için kullanır. Sonuç yine Erdem'in istediği gibi değildir. Sinan ve Derya arasında bir bağ var mı, çözememiştir.

Derya ise, hastanedeki bir arkadaşını Sinan'ın evine nişanlısı Derya olarak gödererek üstündeki şüpheleri kaldırmak için kafaları karıştıran bir plan yapar. Erdem'in de şahit olduğu bu karşılaşma sonrasında Derya bu tehditlerden kurtulabilecek mi? Derya, gerçekten Sinan ile nişanlı mı?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yaren ve Mehmet ilk kez tiyatroda karşılaşmışlardır

FRAGMANLAR