X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Mehmet'in, Yaren'i şok eden öpücüğü!

Oğuz Karahan ve annesi İclal'in Melisa ile evlenmesini istemesi Mehmet'i çok kızdırır. Melisa'nın isteğini de o yönde gören Mehmet bu durumu engellemek ister. Ne yapsa boşunadır. Melisa, Mehmet'i öperek aralarındaki ilişkinin arkadaşlık olmadığını gösterir. Mehmet önce annesi, sonra da Melisa ile evlilik kararına itiraz eden konuşma yapar. Melisa'ya başka birine aşık olduğunu da söyler. Melisa bu söylediklerini evlilikten kaçmak için olduğunu sanır. Melisa, Mehmet'e son bir hamle yaparak sarılmak ister. Mehmet, ondan sıyrılır. 

Bu sırada Mehmet'e bir şey sormak için gelen Yaren, kendisini şok eden bir olayla karşılaşır. Mehmet onu kendine çekerek dudaklarına yapışır. Yaren, kendisine bir erkeğin yaklaşmasına izin vermezken, dudaklarından öpülmenin şokunu yaşar. Bu öpücük Yaren ve Mehmet arasında nasıl sonuçlanacak?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Oğuz Karahan'ın oğlu Mehmet Karahan'ı Ushan Çakır oynamaktadır

FRAGMANLAR