X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Erdem'in asıl amacı ne?

Erdem'in planı istediği gitmez ve en yakın arkadaşı Sinan ölür. Bunun üzerine gerçek silah ile kuru sıkı tabancayı kimin değiştirdiğini öğrenmek isteyen Erdem, gerçeklerin peşine düşer. Ama onu bekleyen büyük sürprizden habersizdir. 

Diğer yandan sağ kolum dediği Ufuk'un, kendisine ihanet ettiğini öğrenen Oğuz Karahan, Ufuk'u görevden alır. Güvenebileceği birine bu görevi vermek isteyen Oğuz Karahan, Erdem ile görüşmek ister ve Erdem'den sağ kolu olması ister. Asıl amacı Oğuz Karahan'a yaklaşmak olan Erdem ise, bu teklifi bir şans olarak görür ve Oğuz Karahan'ın sağ kolu olmayı kabul eder.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Derya'nın hastaneden kaçmasına Erdem yardım etmiştir

FRAGMANLAR