X
X

Meryem 28. Bölümde Sevgililer Günü coşkusu yaşanıyor! Meryem 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

14.02.2018 Çarşamba 12:03 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 14 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Meryem ile Savaş kendilerini aşkın kollarına bırakıyor; ikili ilk sevgililer gününü kutluyor! Köşeye sıkışan Oktay ise kaçmaya karar veriyor ve kaçarken de delicesine bağlı olduğu Meryem’i de yanında götürmeye karar veriyor!

İntikam için geri dönen Oktay, Meryem’in de karşısına çıkmıştı. Herkesin öldü sandığı Oktay’ın geri dönüşü, büyük bir şaşkınlığa sebep olmuştu. Zira Meryem, rahat bir nefes alamayacağını farkına varmıştı. Nitekim Oktay, intikam için Meryem’i kaçırır. Ona tutkuyla bağlı olduğunu ve Savaş’ı gözlerinin öldüreceğini ifade eder. Meryem, bir an önce kurtulmaya çalışır ve tutulduğu barakadan kaçmayı başarır.

Ormanda Meryem’i arayan Oktay, panik yapar ve Meryem’in tuzağına düşer. Meryem, Oktay’ın silahını alır ve ona doğrultur. Daha önce de öldürmeye çalıştığı zamanki gibi yeniden rüzgarı arkasına alır. O esnada Oktay’ın adamı gelir ve Meryem’i bayıltır. Oktay, Savaş ve polisin peşlerinde olduğunu bilmektedir. Meryem’i kaçırmaya çalışırken, polis baskını olur ve Oktay kaçmak zorunda kalır. Oktay, köşeye sıkıştığının farkındadır. İstanbul’u terk etmeyi planlayan Oktay, Meryem takıntısından da vazgeçemez. Meryem’i de alarak kaçmanın planlarını yapmaya başlar.

Meryem’e yeniden kavuşan Savaş, bir daha onu kaybetmeyeceğini dile getirir. Meryem’den daha fazla ayrı kalmak istemeyen Savaş, evlenme teklifi yapar. Romantik bir gecenin ardından evlilik hayalleri kuran ikili, ilk sevgililer gününü de kutlamaya hazırlanır.

MERYEM VİDEOLARI