X
X

Meryem 29. Bölümde Meryem ile Savaş’ı bekleyen korkunç olay ne?

21.02.2018 Çarşamba 09:25 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 21 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Meryem ile Savaş’ın nikahında şok bir baskın gerçekleşiyor! İntikam almak için nikaha baskın yapan Oktay, Savaş’ı hedef alıyor!

Meryem son bölümde neler oldu?

Meryem ile Savaş, Oktay’ın tutuklandığı haberiyle rahat bir nefes alırlar. Bir kaza sonucu birbirlerini bulan ve birçok tehlikeyi birlikte atlatan Savaş ile Meryem, artık geleceğe huzurla bakmak isterler. Savaş, Meryem’den bir dakika olsun ayrı kalmak istememektedir. Son olarak Oktay’ın kaçırdığı Meryem’e kavuşmak için büyük badireler atlatmak zorunda kalan Savaş, beklenen teklifi yapar.

Savaş, Meryem ile bir ömür geçirmek ister ve romantik bir akşam yemeğinde evlilik teklifi yapar. Bu teklif karşısında Meryem, çok mutlu olur ve kabul eder. Meryem ile Savaş çifti, artık düğünleri için geri sayıma başlarlar. Nikah töreni için herkes bir araya gelir. Lakin nikah töreninin sürpriz bir misafiri vardır. O da tutuklandığı yerden kurtulmayı başaran Oktay’dır! İntikam için nikahı basan Oktay, bu kez Savaş’ı öldürmek için geri dönmüştür.

MERYEM VİDEOLARI