X
X

Türk izleyicisinin gönlünden bir “Meryem” geçti!

26.02.2018 Pazartesi 10:03 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Kanal D’nin geçtiğimiz Ağustos ayında izleyicisi ile buluşan ve kısa sürede gönüller de taht kuran dizisi “Meryem” bu çarşamba günü yayınlanacak son bölümüyle 20.00'de ekrana veda edecek.

Her şey yağmurlu bir gecede başladı…

Yağmurlu bir gecede yaşanan kaza sonucu hayatları kesişen, başlarda birbirlerinden nefret etseler de aşk ile bambaşka bir hayata sürüklenen Meryem ve Savaş’ın hikâyesi izleyiciden tam not aldı. İyiliğin, naifliğin ve saflığın göstergesi Meryem, yaşanan o talihsiz kazadan sonra hiçte istemediği birçok olayın içine düşüp çok zor günler geçirdi. Savaş ise güçlü, adil, vicdanlı ve romantik bir adam olmasına rağmen verdiği kayıpların acısı ile sert bir adama dönüşerek Meryem’e birçok kez zarar verdi.

Kuşkusuz ki, Savcı Oktay bu hikâyenin en kötü karakteriydi. Güç, başarı ve para uğruna gözü hiçbir şey görmeyen Oktay’ın yaptıkları tüm izleyiciler tarafından hem kınanmış hem de birçok kez merak edildi. Meryem’de yalnızca Savaş ve Meryem’in aşkı izlenmedi. Burcu ve Güçlü’nün imkânsız aşkı, Oktay ve Beliz’in çıkarlar üzerine kurulmuş saplantılı ilişkisi de Meryem’in temel yapı taşlarındandı.

Derin’in annesi Suzan Şahika’nın başlarda çocuklarına sahip çıkmak için gelmesi sonrasında ise Sargun Ailesi'nin baş düşmanına dönüşmesi, güçlü iş adamı Yurdal Sargun’un ödediği büyük bedeller, Oktay’ın annesi Nurten’in oğlu için yaptıkları ise bu hikâyeyi çok daha izlenir kıldı.

Meryem büyük finali ile 28 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D’de!

MERYEM VİDEOLARI