Skip to main content
 

Meryem’in büyük finalinde neler oldu?

28.02.2018 Çarşamba 09:20 (Güncellendi: )

Meryem’in 28 Şubat 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan final bölümünde Meryem ile Savaş’ın huzurlu günleri, gelen bebek haberiyle taçlanıyor! İkilinin İsviçre’de planlanan düğünü ise büyük bir tehlike bekliyor! Savaş ile Meryem, bu engeli de aşabilecekler midir?

Meryem’in büyük finalinde neler oldu?

Meryem 30. Bölümde heyecan fırtınası yaşanıyor. Oktay’ın devamlı karşılarına büyük bir engel olarak çıkması, Meryem ile Savaş’ın büyük bir tehlikeyle yaşamalarına sebep oluyordu. Son olarak nikah törenine baskın yapan Oktay, Savaş’ı öldürmek için oraya gitmişti. Fakat nikah töreninde korkunç bir olay yaşanmış ve Yurdal Sargun’un kızı Yasmin olay yerinde vurulmuştu. Yasmin, geçirdiği ameliyatlarla hayata dönmeyi başarırken, Oktay kaçmıştı.

Köşeye sıkıştığını anlayan Oktay, ne yapacağını bilemez ve herkes için tehlike olmaya devam eder. Bu durumdan sıkılan Savaş, bir an önce Oktay’ın bulunabilmesi için büyük bir çaba sarf etmişti. Uçurumun kenarında Savaş, Güçlü, Burcu ve polis ekiplerini karşısında gören Oktay, yolun sonuna geldiğini anlar. Bir Sargun’un kendisini yakalayamayacağını dile getiren Oktay’ın ayağı taşa takılır ve uçurumdan aşağıya yuvarlanır.

Meryem Final Bölümü

Meryem Final Bölümü / Bölümler

Meryem 30. Bölümde Meryem ile Savaş’ın düğününde sürpriz bir olay yaşanıyor!   Hemen izle

Oktay’ın ölmesiyle, Meryem ile Savaş rahat bir nefes alırlar. İkili İsviçre’nin bir köyünde yapılacak düğünleri için büyük bir heyecanla o günü beklemeye başlarlar. Bu heyecanlı bekleyiş, Meryem’den gelen haberle daha mutlu olmalarına sebep olur. Zira Meryem, Güneş bebeğe hamiledir ve bu müjdeyi bir an önce Savaş ile paylaşır. Savaş, duyduğu haber karşısında büyük bir mutluluk yaşarken, ikili gelecekleri için sabırsızlık yaşarlar.

Oyuncular

Kenan Acar

Kenan Acar

Güçlü Tekiner
Serenay Aktaş

Serenay Aktaş

Burcu Aktar
Bestemsu Özdemir

Bestemsu Özdemir

Beliz Bilen
Açelya Topaloğlu

Açelya Topaloğlu

Derin Berker
Cemal Toktaş

Cemal Toktaş

Oktay Şahin
Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan

Meryem Akça
Furkan Andıç

Furkan Andıç

Savaş Sargun
Uğur Çavuşoğlu

Uğur Çavuşoğlu

Yurdal Sargun
Sema Öztürk

Sema Öztürk

Tülin Sargun

Benzer İçerikler