X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Muhteşem İkili 10. Bölüm Fragmanı - 2

Barca, ekiple birlikte yasadışı bir operasyon düzenler. Tehlikeli bir durumun ortasında kalan Barca için durum ne olacak? Diğer taraftan Yağmur ve MKC arasındaki durum daha da karmaşık bir hale gelmektedir. Yağmur'un tekrar birlikte olmak için şart koşması sonucunda MKC görevinden istifa eder.

Barca için ise işler hiç istemediği bir şekilde ilerler. Profesör'ün karşısına çıkmak isteyen Barca, ölümle karşı karşıya kalır.

Muhteşem İkili 10. Bölüm yeni günü olan SALI akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
MKC'nin babasının adı Feridun'dur

FRAGMANLAR