X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Muhteşem İkili 3. Bölüm Fragmanı - 2

Barca ve MKC'nin polis teşkilatından ve Demiray'ın ölüm timlerinden kaçışı devam ediyor. Bu kaçış sırasında üstlerine atlan komployu temizlemek için de Demiray'ın işlerini takip ediyorlar. Demiray, iki kafadarımızı öldürmek ve işlerini sürdürebilmek için özel ekibini görevlendiriyor.

Polis teşkilatı da boş durmuyor. Yüksel Amir, onları yakalamak için aile kozunu kullanmaya başlıyor. İyi bir avukat olan Yağmur'u bu durum için kullanmak ister. MKC'nin oğlunun doğum gününü kaçırmayacağını bilmektedir. Yağmur'un tek yapması gereken MKC eve geldiğinde kendisine haber vermesidir.

Muhteşem İkili, heyecan dolu bölümüyle 15 Kasım Perşembe akşamı Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Öykü Karayel, Yağmur karakterini oynamaktadır

FRAGMANLAR