Skip to main content
 
Karşınızda MKC (Kerem Bürsin)
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.
SIRADAKİ VİDEO

Karşınızda MKC (Kerem Bürsin)

Mermiye kafa göz dalan Barca (İbrahim Çelikkol)

Mermiye kafa göz dalan Barca (İbrahim Çelikkol) / Özel Klipler

Muhteşem İkili’de Anadolu Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan ve herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca'yı (Barca) İbrahim Çelikkol canlandırıyor!   Hemen izle


Muhteşem İkili’de zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi (Mustafa Kerim Can) Kerem Bürsin canlandırıyor!
Muhteşem İkili’de zekası ile en zor operasyonları bile başarı ile yöneten MKC’yi (Mustafa Kerim Can) Kerem Bürsin canlandırıyor!

Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan Mustafa Kerim Can -teşkilatta bilinen adı ile MKC-  bir uyuşturucu operasyonu için Barca ile bir araya gelmek zorunda kalır. MKC, kontrol takıntısı yüzünden eşinden ayrılmış birisidir. Bir oğlu vardır. Amerika'da eğitim alıp yurda dönen MKC titiz, sağlığına dikkat edip organik beslenen, slim fit giyinen, fakat, içindeki maço erkeği de kaybetmeyen bir karakterdir!

MKC ve Barca, bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti ve MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur; ama, birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

"Muhteşem İkili" 1 Kasım Perşembe akşamı Kanal D'de başlıyor!

11.10.2018 Perşembe 11:51   (Güncellendi: )