X
X

Siyah Beyaz Aşk 10. Bölümde Aslı gerçekleri itiraf edecek mi? Siyah Beyaz Aşk 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

18.12.2017 Pazartesi 10:28 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 18 Aralık 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Namık Emirhan ile Yeter’in konuşmalarını dinleyen Aslı, gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Ferhat’ın babasının sanıldığının aksine Namık Emirhan olduğunu öğrenen Aslı, yıllardır söylenen yalana göz yumacak mıdır? Hayatta doğruları için yaşayan Aslı, bunu Ferhat’a söyleyebilecek mi?

Namık Emirhan’ın baş düşmanı Şahin Cigal’dan intikam almak için karşısına çıkan Ferhat onu öldürür. Ferhat, ailesini korumayı başardığını düşünse de Şahin Cigal sırlarıyla birlikte ölmüştür. Neden Namık Emirhan’ın peşinde olduğu ve elinde birçok fırsat varken neden ailenin diğer üyelerini öldürmediği merak konusudur. Üstelik Şahin Cigal, kimsenin haberdar olmadığı kızı Ebru’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Aslı ile yakın arkadaş olan Ebru, Namık Emirhan’ın yaşadığı eve sıklıkla girmektedir ve kimliğini saklamayı başarmıştır. Ebru’nun bir sonraki hamlesi gizemini korurken, Namık Emirhan düşmanlarının bitmediğinin farkındadır.

Ferhat’a karşı duygularını sorgulayan Aslı, artık hislerine engel olmadığını anlamıştır. Ferhat’ın tek başına düşmanlarıyla karşılaşmasını istemeyen Aslı, Şahin Cigal ile yüzleşmek için kendisini atlattığını anlar ve evin içinde onu aramaya başlar. Bu esnada Namık Emirhan ile Yeter’in konuşmalarına kulak misafiri olan Aslı, büyük yalanı öğrenir. Ferhat’ın gerçek babasının Namık Emirhan olduğunu öğrenen Aslı, bunu Ferhat’a itiraf edebilecek mi?

Savcı Yiğit ise dayısı Namık Emirhan’ın peşini bırakmamakta kararlıdır. Bu uğurda kardeşi Ferhat’ı da çiğneyebilecek Yiğit, ailesiyle birlikte yaşadıkları evin silahlı adamlar tarafından taranması karşısında intikamını almaya hazırlanır. Adaletin yerini bulması için büyük çaba sarf eden Yiğit’in en büyük destekçisi Aslı’nın ağabeyi Cem Çınar olacaktır.

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI