X
X

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölümde Aslı ile Ferhat’ı bekleyen büyük tehlike ne? Siyah Beyaz Aşk 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

08.01.2018 Pazartesi 10:47 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 8 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı’yı büyük bir tehlike beklemektedir. Aslı’yı kurtarmaya çalışan Ferhat, ona olan duygularından sıyrılamaz. Aslı ile Ferhat, tehlikeleri arkalarında bırakmaya çalışırlarken, birbirlerine olan hisleri yeniden bir araya getirir.

Namık Emirhan, başlarına gelen her belanın sorumlusu olarak Aslı’yı görür. Aslı’yı ortadan kaldırma planları yapan Namık Emirhan, karşısında Ferhat engelini bulur. Aslı’ya dokunulmayacağını sert bir dille belirten Ferhat, onu koruyacağını ifade eder.

Namık Emirhan ile Yeter’in konuşmalarına kulak misafiri olan Aslı, Ferhat’ın büyük bir yalanın içinde yıllardır habersizce yaşadığını düşünür. Yeter’e her şeyi açıklayacağını söyleyen Aslı, Ferhat’ın ailesine düşman olmaması için bundan vazgeçer. Yeter, Aslı’nın tüm gerçekleri öğrenmesinden sonra büyük bir panik yaşar. Bunu derhal Namık Emirhan ile paylaşır ve ikili Aslı’yı öldürtmenin planlarını yapar. Herkesin sırlarının olduğunu düşünen Namık Emirhan, Aslı’nın geçmişini sorgulamaya başlar. Bir aileyle mahkemelik olduğunu öğrenir. Aileyle para karşılığında Aslı’nın öldürülmesi için anlaşır.

Ferhat, Aslı’nın büyük bir tehlikede olduğunu anlar ve onun uzak bir yere gitmesini ister. Aslı ile Ferhat’ın duygusal vedası, her ikisi için de yeni bir yol demektir. Aslı’nın başı belaya girer ve onu kurtarma görevi yine Ferhat’a düşer. Aslı’yı kurtarmaya çalışan Ferhat, duygularına engel olmakta büyük bir zorluk yaşar.

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI