X
X

Siyah Beyaz Aşk 13. Bölümde Ferhat hapisten kurtulabilecek mi?

15.01.2018 Pazartesi 09:26 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 15 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Ferhat’ın kendisine zarar vermeyeceğini düşünen Aslı, mahkum edilmesi karşısında büyük bir çaresizlik yaşıyor! Evlenmek zorunda kaldığı Ferhat’a karşı beslediği aşk, Aslı’nın harekete geçmesine sebep oluyor!

Siyah Beyaz Aşk son bölümde neler oldu?

Namık Emirhan’ın hedefi haline gelen Aslı, ölüm tehlikesi yaşamıştı. Bunun üzerine Ferhat, onun uzak bir yerlere gitmesini istese de tehlike Aslı’nın peşini bırakmamıştı. Namık, Aslı’yı öldürtmesi için Cüneyt’i görevlendirmişti. Ferhat’ın gölgesinde kalmaktan sıkılan Cüneyt, Aslı’nın ölümü için harekete geçmişti. Herkesin sırları olduğunu düşünen Namık Emirhan, Aslı’nın yıllar önce yaptığı bir ameliyattan ötürü mahkemelik olduğunu öğrenmişti.

Cüneyt, o ailenin oğluna ulaşır ve Aslı’yı öldürtmesi için görevlendirir. Aslı’yı takip eden çocuk, onu ormanlık bir alana götürür. O esnada Aslı’yı kurtarmak için Ferhat geri döner. İkili bu büyük tehlikeye atlatsa da daha sonra yakalanan çocuğun verdiği ifade, büyük şaşkınlık yaratır. Zira çocuk Aslı’nın ölüm emrini Ferhat’tan aldığı yalanını söyler. Polis baskınıyla Ferhat tutuklanarak hapse atılır.

Aslı, Ferhat’ın kendisine zarar vereceğini düşünmez ve yaşananlara inanmakta güçlük çeker. Hapishaneye giren Ferhat’ın peşini tehlikeler bırakmaz. Hapishanede onu öldürmeye çalışan adamlarla mücadele etmek zorundadır. Hapishanede tanıştığı adamdan öğrendiği gerçekler ise büyük şaşkınlığa yol açar. Şahin Cigal’ın doktor bir kızı olduğunu öğrenen Ferhat, bu şaşırtıcı gerçek karşısında yaşadıklarını yeniden gözden geçirir.

Şahin Cigal’ın kızı Ebru, kimliğini saklamayı sürdürür. Aslı’nın, Ferhat’a olan aşkından rahatsız olan Ebru bu ilişkiye karşı çıkar. İçeride Ferhat, dışarıda da Aslı kendilerine yönelen kötülüklerle savaşmak zorundadırlar. İlk kez aynı tarafta, aynı şey uğruna mücadele edeceklerdir.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

SİYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI