X
X

Siyah Beyaz Aşk 16. Bölümde Ferhat boşanma kararından vazgeçecek mi? Siyah Beyaz Aşk 17. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

05.02.2018 Monday 10:26 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 5 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Ferhat’ın aldığı boşanma kararının etkileri sürerken Abidin’in, Gülsüm ile evlenmek istemesi tüm ailenin gündemine bomba gibi düşer. Ferhat ile Abidin’in yüzleşmesi, tarafların ikiye bölünmesine sebep olur.

Aslı’nın ağabeyi komiser Cem Çınar, Ferhat’tan boşanmalarını ister. Kız kardeşi Aslı’nın her an bir tehlikenin içinde olmasından rahatsız olan Cem, Aslı’yı bu konuda ikna edemez. Aslı, Ferhat’a aşıktır ve bunun ağabeyi tarafından da kabul edilmesini ister. Ferhat için herkesi karşısına almayı göze alan Aslı, beklemediği bir karşılık alır. Zira Cem, Ferhat’ı ikna etmiştir ve Ferhat, boşanmak için ilk adımı atmıştır.

Azad Dağıstan’ın avukat kızı Ayhan’dan haberi alan Aslı, büyük bir şok yaşar. Ferhat’a duyduğu aşkın yanı sıra ondan gelen aşk itirafına da inanan Aslı, bu karar karşısında ne diyeceğini bilemez. Derin bir üzüntü yaşayan Aslı, ilişkilerini yeniden değerlendirmeye başlar. Ferhat ise bu kararını Aslı’nın iyiliği için aldığını ifade eder. Azad Dağıstan ise tam aksini düşünmektedir. Aslı’nın, Ferhat’a iyi geldiğini ve onun iyiliğini düşünüyorsa birlikte olmalarının doğru olduğunu savunur.

Siyah Beyaz Aşk Son Bölüm

Öte yandan Abidin, Ferhat ile yüzleşmek ister. Ferhat, ne konuşacaklarını merak ederek buluşma yerine gider. Abidin, Gülsüm ile evlenmek istediğini ve Ferhat’ın da onaylamasını dile getirir. Bu haber Ferhat’ı deliye döndürür. Kız kardeşi Gülsüm’ün doğum yaptığını kabullenemeyen Ferhat, bu duydukları karşısında önemli bir sınav vermeye hazırlanır. Bu karar, tüm ailede büyük bir şok yaşatır.

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI