X
X

Siyah Beyaz Aşk 21. Bölümde Aslı’nın herkesi şaşırtan kararı ne? Siyah Beyaz Aşk 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

12.03.2018 Pazartesi 10:35 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 12 Mart Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Aslı, abisi Cem’in ölümüyle yeni bir viraja doğru ilerler. Artık tek başına kaldığını ve kritik bir karar alacağının farkındadır. Bu kararının neticesinde Ferhat’ı terk etme noktasına gelen Aslı, eski günlerine dönebilmek için bir adım atar.

Cem’in ölümü, Aslı’nın hayatını yeniden gözden geçirmesine sebep olur. Zira Aslı, hayatına artık eskisi gibi bakmamaktadır. Aynada gördüğü suretin değişmesi, tedirginliğini arttırır. Ferhat’ın problemlerinin farkında olan Aslı, onu tedavi etmeye çalışsa da asıl etkilenin kendisi olduğunu anlar. Tehlikeden uzak hayatına özlem duyan Aslı, şimdiki hayatını oluşturan her şeyi arkasında bırakma noktasına gelir.

Aslı’nın bu kararı Ferhat’ı büyük bir ikilemde bırakır. Cem’in ölmeden önce ayrılmalarını istemesiyle, boşanma kararı alan Ferhat daha sonra Aslı’ya olan aşkından bu kararından vazgeçmişti. Cem öldükten sonra ona karşı sorumluluk hisseden Ferhat, Aslı’nın ayrılma kararıyla ne yapacağını bilemez. Aslı’nın tehlikenin içinde yaşaması ve özellikle Namık Emirhan’ın onu hedef aldığını bilen Ferhat, duygularına engel olmaya çalışacaktır.

Öte yandan Aslı, abisinin katilinin Cüneyt olduğunu düşünür. Eksik parçaları kafasında birleştiren Aslı, intikam için ilk adımı atar. Bu atılan ilk adım, gizli kalmış gerçekleri yavaş yavaş ortaya çıkaracaktır.

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI