X
X

Siyah Beyaz Aşk 6. Bölümde Ferhat, Aslı’ya aşık mı oluyor? Siyah Beyaz Aşk 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

20.11.2017 Pazartesi 10:21 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 20 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Aslı ile Ferhat’ı büyük bir tehlike bekliyor; ikilinin bir arada olması birbirlerine olan duygularını sorgulamalarına neden oluyor! Aslı ile Ferhat, peşindeki adamlardan kurtulabilecekler mi? Aslı ile Ebru, Namık Emirhan'ın maskesini düşürecek belgelere ulaşabilecekler mi? Namık Emirhan'ın düşmanı Şahin Cigal'ın hedefi ne?

Savcı Yiğit ve Cem Çınar, Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için harekete geçerler. Cem, kardeşi Aslı’nın onlardan kurtulması için her şeyi yapmaya hazırdır. Ebru da arkadaşı Aslı’ya yardım edebilmek için hayatını tehlikeye atar. Evde kıyılan nikah töreni sırasında gizli dosyalara ulaşmak isteyen Ebru, Ferhat’ın baskınıyla büyük tehlikeye düşer. Aslı, Ebru’yu kurtarmayı başarsa da Ferhat’tan kurtulamaz.

Ferhat, Aslı ile Ebru’nun kendisinden bir şeyler gizlediklerinin farkındadır. Aslı ile yüzleşen Ferhat, yine tehdit etmekten kaçınmaz. Öte yandan Aslı ile Ferhat, ilk defa birlikte hareket edeceklerdir. Ferhat’ın peşine düşen Şahin Cigal ve adamları, ikilinin büyük bir mücadele vermelerine neden olur.

Aslı ile Ferhat, hayatlarını kurtarmak isterlerken baş başa kalırlar. Aslı, Ferhat’ın duygularını sorgulamaya başlarken kendi duygularıyla da hesaplaşmak zorunda kalır. İkilinin içine düştüğü bu durum, büyük bir sürprizi beraberinde getirecektir.

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI