X
X

Siyah Beyaz Aşk 7. Bölümde Aslı, en büyük sınavını veriyor! Siyah Beyaz Aşk 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

27.11.2017 Pazartesi 10:37 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 27 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde düşmanları tarafından vurulan Ferhat, ölüm kalım savaşı veriyor! Aslı, hastaneye son anda yetiştirdiği Ferhat’a karşı olan duygularını sorguluyor! Aslı ile Ferhat arasında yeni mücadele nasıl sonuçlanacak? Ferhat, yeniden ayağa kalkabilecek mi?

Namık Emirhan’dan intikam almak için geri dönen Şahin Cigal, Ferhat ile Aslı’yı hedef alır. Şahin Cigal’ın adamları tarafından etrafları sarılan Aslı ile Ferhat, oldukları yerden kurtulmanın hesaplarını yaparlar. Olay yerinden kaçmaya çalışırken, Ferhat sırtından vurulur.

Ferhat’ı hastaneye yetiştirmeye çalışan Aslı, neden fırsatı kullanıp kaçmadığı sorularına yanıt aramaya başlar. Hastaneye Ferhat’ın tüm ailesi akın ederken, Aslı en büyük sınavını vermeye hazırlanır. Büyük bir nefret beslediği Ferhat’ın ameliyatını Aslı üstlenecektir. Ferhat’ın sakat kalma riski taşıdığı ameliyatta Aslı, başarılı olabilecek midir? Ferhat’ın bu mücadelesinde Aslı, en büyük destekçisi olacak mı?

Siyah Beyaz Aşk Son Bölüm

Öte yandan Şahin Cigal, Namık Emirhan ile yeniden karşı karşıya gelmeye hazırlanır. Görülecek hesaplarının daha bitmediğini yineleyen Şahin Cigal, Namık Emirhan’ın herkesten sakladığı sırlarını açıklamasını ister.

Ferhat, yeniden ayağa kalkabilecek mi? Aslı ile Ferhat arasında neler olacak? İkiliyi bekleyen büyük mücadele ne?

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI