X
X

Siyah Beyaz Aşk 8. Bölümde Aslı, Ferhat’ı ihbar ediyor! Siyah Beyaz Aşk 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

04.12.2017 Pazartesi 09:49 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 4 Aralık 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Aslı, Ferhat’ın etkisinden rahatsız olduğunu sert bir dille ifade eder. Ferhat’ın etrafındaki herkese zarar verdiğini ve olmadığı biri gibi davranmak zorunda kaldığını dile getirir. Aslı ile Ferhat’ın yol ayrımı ise savcı Yiğit’in, Ferhat’ı tutuklamasıyla gerçekleşir.

Namık Emirhan’ın baş düşmanı Şahin Cigal’ın geri dönüşü, tüm aile için büyük tehdit oluşturmaya başlar. Ferhat ile Aslı’yı hedef alan Şahin Cigal, ilk olarak adamları tarafından etraflarının sarılmasını sağlamıştı. Ferhat’ın vurulması ise Aslı için büyük bir sınav olmuştu. Zira Aslı, olay yerinden kaçmamış ve sakat kalma riski olan ameliyatı üstlenmişti.

Ameliyatın başarılı geçmesi üzerine Namık Emirhan, tüm aileye hesap vermek zorunda kalır. Artık herkes kendisini tehlikede hissetmektedir. Bunun neticesinde ilk kurban Gülsüm olur. Kaçırılan Gülsüm’ü kurtarmak ağabeyi Ferhat’a düşer. Ferhat’ın yanında yine Aslı vardır ve ikiliyi büyük bir tuzak beklemektedir. Ferhat ile Aslı, gittikleri evde kapana kısılırlar ve ev ateşe verilir. Ferhat ile Aslı’nın yaşam mücadelesi nasıl sonuçlanacak? Ferhat ile Aslı, yangından kurtulmayı başarabilecekler mi?

Öte yandan Gülsüm, Şahin Cigal’ın adamları tarafından tutulmaktadır. Ferhat, kız kardeşini kurtarmak isterken, en büyük yardım Aslı’dan gelir. Yaşadıklarına inanmakta güçlük çeken Aslı, bambaşka bir insana dönüştüğünün farkındadır. Ferhat’ın başta kendisi olmak üzere herkese zarar verdiğini düşünür. Bu duruma daha fazla katlanamayacağını belirten Aslı, tüm gerçekleri Ferhat’ın savcı kardeşi Yiğit’e anlatmaya hazırlanır.

Aslı, Ferhat ve ailesinin tüm sırlarını açıklayacak mı? Yiğit tarafından tutuklanan Ferhat ile Aslı’nın yeni hesaplaşması nasıl sonuçlanacak? İkili arasındaki meydan okumanın kazananı kim olacak?

SIYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI