X
X

Siyah Beyaz Aşk 9. Bölümde Ferhat, kardeşinin intikamını alabilecek mi? Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

11.12.2017 Pazartesi 12:18 (Güncellendi: 05.06.2018 - 09:16)

Siyah Beyaz Aşk’ın 11 Aralık 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde savcı Yiğit ve ailesinin uğradığı saldırı sonrası Ferhat deliye döner. Kardeşinin intikamını almak için harekete geçmeye hazırlanan Ferhat, bu kez karşısında Namık Emirhan’ı bulur. Ferhat, bir seçim yapmak zorundadır ve bu seçimi Aslı ile aralarındaki tüm engelleri kaldırabilecek bir karar olacaktır.

İntikam için geri dönen Şahin Cigal, Namık Emirhan ve ailesinden intikam almak için harekete geçer. Önce Ferhat ve Aslı, büyük bir tehlike atlatmak zorunda kalmış ve sonrasında Gülsüm kaçırılmıştı. Gülsüm’ü kurtarmayı başaran Ferhat ile Aslı, şimdi yeni bir sınavla karşı karşıya kalırlar.

Savcı Yiğit ve ailesi, doğum gününde evlerinde silahlı adamlar tarafından hedef alınırlar. Kurşunlarla taranan ev, hepsinin ölüm kalım savaşı vermesine neden olur. Ferhat, kardeşine yapılanların hesabını sormaya hazırlanırken, bir kez daha Namık Emirhan engeliyle karşılaşır. Namık Emirhan, Ferhat’ın bu işe karışmamasını ve polisle iş birliği yapmamaları gerektiğini savunur. Bu durum Ferhat’ın elini kolunu bağlamaya yeter. Kardeşinin hesabını sormak isteyen Ferhat, büyük bir seçimin eşiğine gelir.

Siyah Bryaz Aşk Son Bölüm

Öte yandan Aslı, Ferhat’a karşı duygularını sorgulamaya devam eder. Ferhat’ın geçmişindeki acıları bir bir öğrenen Aslı, yaralı kalbine ulaşmayı başarır. Bu hadise Aslı’nın duygularında da değişimler olmasına yol açar. Aslı, Ferhat’a karşı ne hissettiğinden artık emin olamaz. Üstelik onu en yakından tanıyan ağabeyi Cem, Aslı’nın Ferhat’a aşık olduğunu ileri sürer.

SİYAH BEYAZ AŞK VİDEOLARI