Skip to main content
 

Siyah Beyaz Aşk 2. Bölüm Fragmanında büyük şok! Aslı, Ferhat ile evlenmeyi kabul edecek mi?

05.09.2017 Salı 13:38 (Güncellendi: )

Doktor Aslı, güpegündüz Ferhat tarafından kaçırılır. Ferhat ve adamları, dayısı Namık Emirhan hizmet etmektedirler. Belediye Başkanı olmak için herkesi karşısına almaya hazırlanan Namık Emirhan ise tüm bilgilerinin olduğu bilgisayarın, adamlarından biri olan Adem tarafından kaçırılmasıyla, onun peşine düşer. Adem'in, bilgisayarın olduğu yeri söylememesi ise onu Namık'ın hedefi haline getirir. Namık, Adem'i herkesin içinde öldürür. Bu ana tanık olan Aslı ise şaşkınlığını gizleyemez. Aslı'nın gördüklerini kimseye anlatmaması için Ferhat tarafından öldürülmesi emri verilir. Ferhat'ın öldürmemek için koyduğu şart ise herkesin hayatını derinden etkileyecektir.

Siyah Beyaz Aşk 2. Bölüm Fragmanında büyük şok! Aslı, Ferhat ile evlenmeyi kabul edecek mi?

Sevmeyi unutmuş, gerektiğinde gözünü karartıp can alabilen Ferhat’la; yüreği sevgi dolu, kendini insanları iyileştirmeye adamış doktor Aslı’nın hikayesini konu alan “Siyah Beyaz Aşk” ın genel hikayesi ve künyesi şöyle;

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer.  Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü Aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür.

Siyah Beyaz Aşk İlk Bölüm

İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk 2. Bölüm Fragmanı ise büyük merak uyandırdı. Ferhat, Aslı ile evlilik hazırlığı yaparken, Aslı bu yaşadıklarına inanamaz. Ferhat ve ailesinin yaşadığı evden kaçmaya karar veren Aslı, bunu başarabilecek midir?

Oyuncular

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol

Ferhat Aslan
Birce Akalay

Birce Akalay

Aslı Çınar
Kadriye Kenter

Kadriye Kenter

Handan Adaklı
Uğur Aslan

Uğur Aslan

Cem Çınar
Cahit Gök

Cahit Gök

Cüneyt Koçak
Deniz Celiloğlu

Deniz Celiloğlu

Yiğit Aslan
Ece Dizdar

Ece Dizdar

İdil Yaman
Arzu Gamze Kılınç

Arzu Gamze Kılınç

Yeter Aslan
Muhammet Uzuner

Muhammet Uzuner

Namık Emirhan
Sinem Ünsal

Sinem Ünsal

Gülsüm Aslan