X
X

Meryem 18. Bölümde Meryem’den herkesi şaşırtan hareket! Meryem 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

29.11.2017 Çarşamba 09:39 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 29 Kasım 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Oktay, Meryem ile Savaş’ı karşısına alıyor; Meryem kendisini siper ediyor! Meryem ile Savaş’ın yakınlaşması, gizli gerçeklerin bir bir ortaya çıkmasına sebep oluyor! Meryem ile Savaş'ı birlikte gören Oktay ne yapacak? Komiser Burcu, Güçlü'nün aşk itirafı sonrasında ne karşılık verecek?

Duygularını daha fazla saklamak istemeyen Savaş, Meryem’e olan hislerini açıklamıştı. Meryem’i öpen Savaş, istediği karşılığı alamamıştı. Meryem, bu yaptığının doğru olmadığını ve ikisinin bir arada olamayacağını savunmuştu. Meryem’in kendisinden vazgeçtiğini ve yaptığı fedakarlıkları gören Savaş, onun da duygularına engel olmamasını ister.

Meryem’in evine gelen Savaş, duydukları karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Meryem’in kendi kendine dertleştiğini duyan Savaş, hislerine ket vurduğunu ve kendisine karşı hissettiği gerçek duygularını öğrenir. Meryem’in gönlünü yine kazanmak isteyen Savaş, bir kez olsun kalbinin sesini dinlemesini arzu eder.

Meryem ile Savaş’ın yakınlaştığını duyan Oktay, soluğu Meryem’in yanında alır. Meryem ile yüzleşmek isteyen Oktay, bu kez karşısında Savaş’ı da bulur. Savaş’a silah doğrultan Oktay, Meryem’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır. Meryem’i adeta bir takıntı haline getiren Oktay’a en büyük sürpriz Meryem’den gelir. Savaş’ın önünde kendisini siper alan Meryem, yeni bir hesaplaşmak için Oktay’ın karşısına çıkar. Meryem, artık gerçekleri saklamama kararı alır. Kaza gecesi yaşananları anlattığı bir video çeker ve herkes için yeni bir başlangıcın fitilini ateşler.

Meryem 19. Bölüm Fragmanı yayında!

Meryem, uğursuz geceyle ilgili konuşmaya başlıyor! Meryem, tüm gerçeği Savaş'a itiraf edecek mi?

MERYEM VİDEOLARI