X
X

Meryem 19. Bölümde Savaş, Oktay’ı öldürecek mi? Meryem 20. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

06.12.2017 Çarşamba 08:56 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 6 Aralık 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Oktay’ın annesi Nurten’in evine izinsiz giren Savaş tutuklanır. Hapse atılan Savaş’a en büyük sürpriz Meryem’den gelir. Zira Meryem, kaza gecesi olanları anlatmaya karar verir. Bir an önce hapisten çıkmayı bekleyen Savaş, Oktay ile yüzleşmeye hazırlanır.

Meryem ile Savaş’ın yakınlığını bozmak isteyen Oktay, her şeyi yapmaya hazırdır. Meryem ile yüzleşen Oktay, hiç beklemediği bir karşılık alır. Artık Meryem karşısında yalnız değildir ve Savaş da yanında belirir. Oktay ile Savaş’ın yüzleşmesi her zamankinden daha sert geçer.

Meryem’in gönlünü kazanmaya çalışan Savaş, ona olan aşkını itiraf eder. Meryem ile aralarındaki duygusal bağ, ikilinin yakınlaşmasına sebep olur. Fakat Savaş’ın attığı adım, Meryem tarafından hoş görülmez. Meryem, ikisinin birlikte olamayacağını ve bunun herkese zarar vereceğini düşünür. Meryem’in yalnızken itiraflarını duyan Savaş’ın, kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Savaş, Meryem’in kalbini kazanmaya devam edecektir.

Gülümser ile Meryem’in ilişkisinin kim bozduğunu merak eden Savaş, gerçekle yüzleşir. Oktay’ın annesi Nurten’in, bu işin arkasında olduğunu öğrenen Savaş, onunla konuşmaya gider. Savaş’ın, annesinin evine izinsiz girmesi Oktay’ı deliye döndürür. Silahını kaptığı gibi olay yerine gelir ve yüzleşmek için fırsat kollar.

Hapse giren Savaş'ın öğrendikleri, onun yepyeni bir yola doğru hareket etmesine sebep olacaktır. Savaş ile Oktay'ın yüzleşmesi, nasıl sonuçlanacak? 

Meryem 20. Bölüm Fragmanı yayında!

Meryem, babasının katilini öğreniyor! Meryem, intikam için Oktay'ı öldürecek mi?         

MERYEM VİDEOLARI