X
X

Meryem 20. Bölümde Meryem intikam almaya hazırlanıyor! Meryem 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

13.12.2017 Çarşamba 09:42 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 13 Aralık 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde babasını öldürenin Oktay olduğunu öğrenen Meryem, çılgına dönüyor ve silahını kapıp Oktay’ın karşısına çıkıyor! Oktay’ın tüm yaptıklarını öğrenen Meryem, intikamını alabilecek mi? Meryem’i durdurmaya çalışan Savaş, bunu başarabilecek mi?

Savaş ile birlikteyken etrafındaki insanların zarar gördüğünü düşünen Meryem, bu ilişkiden devamlı kaçınmıştı. Savaş’ın aşk itiraflarına karşı kalbini engellemeye çalışan Meryem, kendi kendine yaptığı itiraf sonrası Savaş’a karşı daha fazla mücadele etmemeye ve kalbini serbest bırakmaya karar vermişti. Savaş ile Meryem’in yakınlığının artması, başta Oktay olmak üzere Derin’i de büyük bir üzüntüye boğmuştu.

Oktay, Savaş’ı devre dışı bırakmaya çalışmış ve bunun sonucunda herkes büyük bir tehlikenin içine düşmüştü. Savaş’ın hapse girmesinden sonra Meryem, en başından beri sakladığı gerçeği Savaş ile paylaşmıştı. Meryem, kaza gecesi Sevinç ve bebeğinin ölümünden savcı Oktay’ın sorumlu olduğunu itiraf etmişti. Bu itiraf sonrası çılgına dönen Savaş’ı intikam almaması için engelleyen Meryem olmuştu.

Meryem Son Bölüm

Meryem’i bekleyen büyük sürpriz ise babasının katilinin ortaya çıkması olur. Meryem, babası Arif’i acı bir şekilde ölüme terk edenin Oktay olduğunu öğrenir. Oktay ile evlenme noktasına kadar gelen Meryem’in öğrendiği bu gerçek, Oktay’dan intikam almak için yola çıkmasına sebep olur. Meryem, silahını alır ve Oktay’ı olduğu yerde köşeye sıkıştırır. Meryem’i durdurma görevi bu kez Savaş’a kalır.

MERYEM VİDEOLARI