X
X

Meryem 21. Bölümde Oktay ölecek mi? Meryem 22. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

20.12.2017 Çarşamba 10:13 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 20 Aralık 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Meryem ile Oktay, aralarındaki tüm engellerin kalktığını düşünürler. Kendilerini yalnızca aşka bırakan ikilinin saadeti, Güçlü’den gelen telefonla son bulur. Güçlü, savcı Oktay’ın öldüğünü haber verir.

Savaş ile Meryem, tüm kötülüklere rağmen bir araya gelmeyi başarırlar. Savaş, Meryem’e duyguları olduğunu anladığı andan beri Meryem’den gelecek cevabı bekliyordu. Meryem ise bir arada olmalarının doğru olmadığını düşündüğü için Savaş’a karşı bir şey hissetmediğini savunuyordu. Meryem kalbinin sesini dinlediği an, bambaşka şeyler hissettiğini anlar. Savaş’ın aşk çağrılarına bu kez karşılık verir.

Fakat ikilinin mutlu zamanları çok uzun sürmez. Derin’in, Oktay’ı hastaneden kaçırırken geçirdikleri trafik kazası herkesi şaşkınlığa uğratır. Güçlü, bu haberi Savaş ile paylaşmaya karar verir. Savaş’ı arayan Güçlü, Oktay’ın gözleri önünde yanarak öldüğünü söyler. Bu haberi alan Meryem büyük bir şok yaşar. Kendinden çok etrafındakileri düşünen Meryem, büyük bir vicdan muhakemesi yapar. Oktay’ın ölümünden kendisinin sorumlu olduğunu düşünmeye başlar.

Öte yandan Burcu’nun geçmişteki acılarını gören Güçlü, onun kalbini kazanabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Burcu’nun yaşadığı problemleri tekrar yaşamayacağının garantisini veren Güçlü, Burcu’dan gelecek cevabı bekler.

MERYEM VİDEOLARI