X
X

Meryem 23. Bölümde Oktay’ın gizli planı ne? Meryem 24. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

10.01.2018 Çarşamba 09:21 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 10 Ocak 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Oktay, intikam alabilmek için geri dönüyor! Oktay’ın hedefinde yine Savaş yer alıyor; Savaş’ı önemli bir karar bekliyor! Oktay, Savaş’tan intikam alabilecek mi? Meryem ile Oktay’ı bekleyen büyük tehlike ne?

Meryem’in vurduğu Oktay, hastanede yatarken Derin tarafından kaçırılmaya çalışılmıştı. Ambulans içindeki Oktay, hızla götürülürken virajı alamamış ve uçurumdan aşağıya yuvarlanmıştı. Çıkan patlamada Oktay’ın da yanarak öldüğü bilgisi paylaşılmıştı.

Derin’in annesi Suzan Şahika’nın dönüşüyle bu olay üzerindeki sır perdesi de aralanır. Oktay’ın aslında ölmediği ve ölmüş süsü verilerek Derin tarafından bakıldığı ortaya çıkmıştı. İyileşen Oktay, başta Savaş olmak üzere kendisine zarar veren herkesten intikam almak için geri dönmeye hazırlanır. İyileşmesi sırasında Oktay’a büyük destek veren Suzan Şahika’nın amacı ne? Oktay, Savaş’tan nasıl bir intikam almayı planlıyor? Oktay’ın geri döndüğünü öğrenen Meryem nasıl bir tepki verecek?

Yurdal Sargun ise nerede olduğunu gizlemeye çalışsa da artık herkes tarafından öğrenilmiştir. Berk ve Beliz, Yurdal Sargun’un nerede saklandığını öğrenmeyi başarırlar. Yurdal Sargun ile görülecek hesapları olan ikili, bunun için doğru zamanı beklerler. Öte yandan Burcu, Güçlü’nün peşine düşer. Burcu ile Güçlü, arasındaki yeni hesaplaşma gizli duyguların da ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Güçlü, Burcu’nun eski kocasını aramaya devam ederken, Burcu daha fazla acı çekmemek istemektedir.

Yurdal Sargun’un saklandığı yeri bilen Savaş, Meryem karşısında zor bir sınav verecektir. Meryem, artık Savaş’a koşulsuz bir şekilde güvenmek ister. Her ne kadar güvenini sarsacak olaylar yaşansa da Meryem, hiçbir şekilde şüphe etmez. Oktay’ın dönüşüyle Meryem ile Savaş, birlikte hareket etmelidirler.

Meryem 24. Bölüm Fragmanı yayında!

Burcu'yu bekleyen sürpriz ne? Burcu'nun geçmişi, tekrar karşısına çıkacak mı?

MERYEM VİDEOLARI