X
X

Meryem 24. Bölümde kim ölecek? Meryem 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

17.01.2018 Çarşamba 10:46 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:32)

Meryem’in 17 Ocak 2018 Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Savaş, peşlerine düşen gizemli kişiden intikam almak için yola çıkıyor; Oktay’ın yaşadığı bilgisi herkesi şok ediyor! Oktay, gerçekleri anlatacak mı? Savaş ile Oktay, karşı karşıya gelecekler mi?

Yaşadığı ortaya çıkan Oktay’a en büyük yardım Suzan Şahika ve kızları tarafından gelir. Derin ile Oktay’ın yakınlaşması, şimdi herkes için daha büyük bir tehlike arz eder. Zira ikilinin yakınlaşmasının hedefi Savaş ile Meryem’i ayırmaktır. İntikam için bir arada olan Derin ile Oktay, yavaş yavaş harekete geçmeye hazırlanırlar.

Meryem ile Savaş, yaşadıkları tüm kötü günleri arkalarında bırakmaya hazırdırlar. İkili yaşanan kazada, karşı karşıya gelmiş olsalar da bu kazanın iki kaybedenidir. Ödemek zorunda kaldıkları bedeller, her ikisinin hayatını da kötü etkilese de sonunda aşkı bulmuşlardır. Birbirlerine en büyük desteği veren Meryem ile Savaş, Oktay ve Derin’in tüm çabalarına rağmen bir arada kalmayı başarmış, birlikte göğüs germişlerdi. Meryem ile Savaş, en büyük sınavını vermeye hazırlanırlar. Zira intikam için geri dönen Oktay’ın, ilk hedefi Savaş’ı öldürmektir. Savaş ile Meryem’in karşı karşıya gelmeleri için oyun oynayan Oktay, adeta bir hayalet gibi hayatlarına dahil olur.

Öte yandan Burcu ile Güçlü’nün en büyük problemi olan geçmişleri, bir kez daha karşılarına çıkar. Burcu’nun eski kocasının hala peşinde olması ve Güçlü’nün ona yaptıklarını ödetmek istemesi karşı karşıya getirir. Güçlü, Burcu’ya olan aşkını göstermek için ona bir teklif yapmaya hazırlanırken, asıl sürpriz eski kocası tarafından gelir. Burcu, büyük bir tehlikededir ve güvende olabilmek için Güçlü’nün yardımına ihtiyacı vardır.

MERYEM VİDEOLARI