X
X

Camdaki Kız 19. Bölüm - 19.Bölüm full izle

12 Kasım 2021

Camdaki Kız 11 Kasım Perşembe günü yayınlanan 19. bölümünde Nalan, Sedat'ı döndürmek için gittiği havaalanında gerçeği görünce yıkılıyor.

Sedat, boşanmak istediğini itiraf edince Nalan, adeta cehennemi yaşıyor. Sedat'ın sözleriyle yıkılan Nalan, ona inandığı için büyük bir hayal kırıklığı ve pişmanlık yaşıyor. Sedat ve Nalan'ı yan masada dinleyen Feride, tüm olanları duyar. Nalan masayı terk ettikten sonra Sedat'ın karşısına geçen Feride, son derece ağır ve sert konuşuyor. Sedat, Feride'ye karşı kendisini savunurken, Feride, Nalan'ı korumakta son derece kararlıdır.  Sedat'tan intikam almak için bir kez daha yemin eder. 

Feride, Sedat'ın boşanmak istemesine karşı Nalan'ı korumak ve Sedat'ı yola getirmek için soluğu konakta alıyor. Rafet'in hiçbir şeyden haberinin olmaması ise işleri iyice karıştırır. Nalan'ı görmek isteyen Feride, Nalan'ın konakta olmadığını da öğrenince iyice çileden çıkar. Rafet tüm olanlara karşı öfkeli olsa da Feride'ye Nalan ve Sedat'ı birleştireceğine söz verir. Selen'in haberiyle Sedat'ın gideceğini öğrenen Nalan son anda Sedat'la konuşmaya karar verir. Havaalanına gelen Nalan, Sedat'ın uçağı kalkmadan yetişir ve onunla yüz yüze gelir. Ancak arkasına dönen genç kadın gördüğü gerçekle ihanete uğradığını anlar. 

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de.

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Cana'nın çocuğu yoktur

FRAGMANLAR

EKRANDA MODA