X
X

Camdaki Kız 74. Bölüm

Camdaki Kızı dizi 74. Bölüm yayınlandı! Hemen izle! 13 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 74. Bölümün ardından yeni bölüm sonrası 75. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Camdaki Kız 74. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, Hayri’yi hala sevmesine karşın ondan uzak durmaya çalışır ama Türkan’ın Nalan’ı arayıp yardım istemesi işleri zorlaştıracaktır.

Hayri, Nalan'ı yeniden kazanmak için Türkan'dan boşanacağını düşünür. Türkan, Nalan'a Hayri'den boşanmak istemediğini söyleyince kıyamet kopar. Hayri, Türkan'ın itirafı sonrası şoke olur ve öfkelenir. Nalan, Türkan'ı ve çocukları koruyarak Hayri'yi kapı dışarı eder. Nalan, Hayri'nin evli ve çocuklu olduğunu bilmediğini ve mahcup olduğunu söyleyerek Türkan'dan özür diledi. Nalan, Türkan'ın hayatını nasıl çıkmaza soktuğunu kendi gözleriyle görmüştür. Hayri ise Türkan'ı Nalan'ın evinden çıkarmanın peşindedir. Türkan'ı ve çocukları alıp Nalan'ın evine gelen Hayri, Nalan'ı çileden çıkarır. Nalan, Hayri'yi kapı dışarı eder, ancak Hayri sakinleşmez ve Nalan bu durumun içinden çıkmaya çalışır. Nalan, Hayri'yi görmek istemediğini söyleyerek yerden yere vurur. 

Billur’la Muzo ise Nalan’ın tekrar Hayri’ye dönmemesi için iş birliği yapmaya devam ederler. Billur, Muzo'ya son zamanlarda kendisini daha da yakın hisseder. Muzo'nun iyi bir kalbi olduğunu gören Billur duygularına hakim olamaz ve Muzo'yla daha da yakından bir iletişim kurar. Sedat, kendisi için yeni bir adım atmayı başarır. Hayri, Türkan’la boşanmaya kararlıdır ancak boşanma kağıtlarıyla eve geldiğinde bir sürprizle karşılaşır.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hayri, Rafet'in şoförü olur

FRAGMANLAR