X
X

Camdaki Kız 73. Bölüm

Camdaki Kızı dizi 73. Bölüm yayınlandı! Hemen izle! 6 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 73. Bölümün ardından yeni bölüm sonrası 74. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Camdaki Kız 73. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Nalan, Hayri'nin gerçek hayatını öğrenince hayal kırıklığı yaşıyor.

Nalan, Hayri’nin evli ve çocuklu olduğunu öğrenmiş ve yıkılmıştır. Hayri ise daha önce Nalan’a konuyu açmadığı için pişman olsa da Nalan’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Muzo, Nalan'ın ardından gide ve ona destek olmak için yine bu zor gününde yanındadır. Nalan, şimdi ne yapacak? Nalan'ı unutmanın yollarını arayan Sedat'a Cavit'ten destek gelir. Sedat, Cavit’in desteğiyle terapiye başlar. Bambaşka bakış açısıyla hayatında değişiklikler yapan Sedat, bu değişimini Nalan başta olmak üzere herkese gösterecektir. Sedat'ın amacı değişmek ve Nalan'ı tekrar geri kazanmaktır. 

Hayri'nin gerçek hayatını öğrenen Nalan, Hayri'den hesap sorar. Hayri ise Nalan'ı ikna etmek için her yolu dener. Nalan, söylenen yalanların her birinin hesabını sorar ve arkasına bakmadan Hayri'yi terk eder. Nalan, bu yaşadıklarını kabullenemez. Muzo, Hayri'nin gerçek hayatını, evli ve çocuklu bir adam olduğunu öğrenen ilk kişiydi. Hayri, Nalan'ın gerçekleri öğrenmesinin ardından Muzo'yu suçlar. Ayrıca Nalan'ın Sedat'ı affettiği gibi kendisini de affedeceğini düşünen Hayri, tüm yaşadığı kötülüklerden Muzo'yu suçlu tutar.  Nalan, Hayri'ye olan inancını ve güvenini yitirmiştir. Hayri ise Nalan'ı yeniden kazanmak için Türkan'dan boşanacağını söyler. Nalan'ın karşısına çocuklarını da alarak giden Hayri, Nalan'ı tekrar kazanabilecek mi?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Camdaki Kız dizisinin yapımcısı Onur Güvenatam'dır

FRAGMANLAR