X
X

Camdaki Kız 75. Bölüm

20 Nisan Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde Nalan, Hayri'nin Türkan'dan boşandığını öğrenen Nalan, ne yapacak?

Nalan, Hayri'nin Türkan'dan boşanmaması için son bir kez Hayri'yle konuşmak ister. Türkan da Nalan'ın Hayri'yi bırakmasından korkar. Nalan, Hayri'nin çocuklarına ve Türkan'a kıyamaz. Hayri'yi boşanmaması için uyaran Nalan, kararının arkasında durabilecek mi? Nalan'ın peşinden giden Hayri mahallenin ortasına adeta Nalan'a yalvarır. Nalan’ın Hayri’nin evinden çıkması hem Billur’u hem de Muzo’yu hayal kırıklığına uğratır. Hayri, Billur'un sert konuşmasına karşı bir başka yüzünü daha gösterir. Billur, Hayri'ye karşı resmen savaş açar. 

Gülcihan'ın hastalığı ilerler ve hayati tehlikesi artar. Koroğlu Ailesi, Gülcihan'ın hastalığıyla perişan olur. Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan soluğu hastanede alır. Gülcihan'ın sağlık durumunun ciddi olduğu ise Selen'den saklanır. Hayri, Türkan’a boşanma baskısını sürdürür ve Nalan'ı kaybetmeyi göze alamaz. Türkan, Hayri'ye her ne kadar dirense de mahkemeye gider. Hayri sonunda dediğini yapar ve Türkan'dan boşanır. Nalan, Hayri'nin boşandığını öğrenince ne yapacak? Hayri, boşandığı için mutludur ve soluğu Nalan'ın evinde alır. Nalan'la baş başa bir akşam yemeği planlayan Hayri, Nalan'ı kaybetmemek için elinden geleni yapar. Ancak Nalan’dan medet uman tek kişi Hayri değildir. Nalan'ın evine gelen Sedat, Hayri'yi orada görecek mi?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Nalan, Sedat'ı Cana'yı yakalar

FRAGMANLAR