X
X

Camdaki Kız 80. Bölüm

1 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde Hayri, sonunda başkasına aşık olduğunu Nalan'a itiraf eder. Nalan, yaşadığı öfke ve şokla Hayri'ye saldırarak gözyaşlarına boğulur. 

Hayri ve Laz Kızı, birbirlerine aşık olunca hiç ayrı kalamazlar. Hayri'nin çalan telefonları Laz Kızı'nı rahatsız edince Hayri'yi tehdit eder. Hayri, Laz Kızı'nın bu sert ve kararlı tavrından bile oldukça etkilenir. Laz Kızı'nın istediği Hayri'nin tamamen kendisine ait olmasıdır. Peki Hayri şimdi ne yapacak? Hayri'nin bir şeyler karıştırdığından şüphelenen Nalan, Türkan'ı ve çocukları alarak Hayri'nin mekanına gider. Nalan, Hayri'nin orada olmadığını görünce iyice telaşlanır. Türkan ise Hayri'nin başka bir kadın bulduğundan emin halde beklemeye başlar. 

Hayri, Laz Kızı'yla geçirdiği gecenin ardından büyük bir belaya bulaşacağından habersizdir. Kerim, ansızın eve gelir ve Hayri de Laz Kızı'nın yatak odasındadır. Kerim, Hayri'ye göre çok tehlikeli ve karanlık bir adamdır. Hayri, Kerim'e yakalanmak üzereyken son anda kıl payı paçayı kurtarır. 

Sedat, Gülcihan'ın ölümünün ardından değişim yaşar ve Nalan'ı da unutamaz. Sedat için Nalan'ın önemi daha da netleşmiştir. Nalan'ın hayatında çok önemli ve değerli bir yere sahip olduğunu anlayan Sedat, babasına bu durumu itiraf eder. Sedat, bu duygusal itirafın ardından Nalan'ın evine gider. Sedat, Nalan'ın karşısına geçip konuşacak mı?

Hayri'nin Nalan'la konuşmaya gittiği anda Laz Kızı da Türkan'la konuşmaya gider. Türkan, Laz Kızı'nı karşısında görünce şoke olur. Laz Kızı, Hayri'nin peşini bırakması konusunda Türkan'ı tehdit eder. Türkan, Laz Kızı'na nasıl karşılık verecek? Hayri, sonunda başkasına aşık olduğunu Nalan'a itiraf eder. Nalan, yaşadığı öfke ve şokla Hayri'ye saldırarak gözyaşlarına boğulur. 

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hayri, varlıklı bir ailenin oğludur

FRAGMANLAR