X
X

Camdaki Kız 78. Bölüm

Camdaki Kızı dizi 78. Bölüm yayınlandı! Hemen izle! 11 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 78. Bölümün ardından yeni bölüm sonrası 79. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Camdaki Kız 78. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Hayri, adeta Feride’nin yerini almıştır ve Nalan’ın tüm kararlarına karışır.

Gülcihan’ın ölümü üzerinden zaman geçmiştir. Muzo ve Billur ile Döndü ve İsmail’in nikahları yapılmıştır. Muzo da Billur da çok mutludur. Döndü'nün de evlenmesiyle konakta çifte bayram havası yaşanır. Sedat, Nalan'la uzun sure sonra ilk kez karşılaşır. Hayri, Nalan'ın kendisinden habersiz adım atmasını bile istemez. Nalan, Feride'nin yaşattığı baskı hallerini artık Hayri'den görür. Hayri, Nalan'ın konağa gittiğini duyunca küplere biner. Nalan'ın vereceği bir cevabı ise yoktur. Nalan, Hayri'yle birlikteyken Sedat, terapinin de etkisiyle çok daha özgüvenli gözükmekte ve tüm şirketi de o yönetmektedir. Hayri ve Nalan'ın samimi görüntüleri çekilir. Sedat ise bu görüntüleri görür, ancak hemen bir hamle yapmaz. Nalan'ın kariyerinin devam edebilmesi için Sedat gizli bir plan yapar. Ancak Nalan, bu fırsatı Hayri yüzünden kaçırır. Sedat, Nalan için bir şeyler yapabilecek mi? 

Hayri, yeni mekan açılışının heyecanı içindeyken hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalıyor. Laz Kızı, gizemli hayat hikayesiyle Hayri'nin mekanına adım atıyor. Ancak istediği olmayınca mekanı dağıtan Laz Kızı Hayri için büyük bir tehlike olacaktır. Nalan, mimarlık şirketinden gelen iş teklifiyle büyük heyecan yaşar. Ancak Nalan'ın çalışmak istediğini öğrenen Hayri'nin keyfi kaçar. Nalan'ı baskı altında tutarak çalışmamak konusunda ikna etmeye çalışan Hayri, amacına ulaşacak mı? Nalan, Hayri'yi sevmenin bedelini ödemeye devam edecek mi? “Laz Kızı” Hayri’nin kebapçısını dağıtıp yerle bir edip yine geleceğini söyler. Laz Kızı dediğini yapar ve Hayri'nin mekanının açılış gününde kebap yemeğe gelir. Mekandaki müşterilerin tek tek kaçmasına sebep olan Laz Kızı, sonunda Hayri'yle tanışır. Hayri, Laz Kızı'ndan nasıl etkilenecek?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hafize, karakterini Nihal Menzil oynamaktadır

FRAGMANLAR