X
X

Camdaki Kız 77. Bölüm

4 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde Sedat, Nalan’ın evinin önünde beklerken konakta da beklenmeyen bir gelişme yaşanır.

Metin’in babalık itirafı Nalan’ı şok eder ve Metin’den uzaklaşır. Ne Hayri ne de başkasını görmek istemez. Hafize ise Metin'i sakinleştirip hastaneye götürmeye çalışır. Diğer taraftan Nalan'ın hayatı yine alt üst olur. Hafize'nin Metin'i bildiği halde kendisine söylemediğini öğrenen Nalan, isyan ediyor. Hafize, gözyaşlarıyla Nalan'ın karşısında ne yapacağını bilemez. Nalan, babasının verdiği mektupların hepsini toplayıp çöpe atar. Nalan, Feride'nin bıraktığı enkazdan nasıl çıkacak? Nalan, yaşadığı olayların altından psikolojik olarak kalkamaz ve adeta matem havasındadır. Türkan ise kızlarla Nalan’a geldiğinde, Nalan onu reddedemez ve Türkan’ın şefkati çok hoşuna gider ve Türkan’a okuma yazma öğretmek için işe koyulur. Nalan hayatındaki saklanan sırların ardından her şeyden bulanır. Hayri ise Nalan'ın etrafında olmaya devam eder. Nalan, en sonunda Hayri'ye evlenmek istemediğini söyler. Hayri'nin ise her zamanki gibi umudu vardır. 

Koroğlu Konağı, Gülcihan'ın hastalığıyla kasvete bürünür. Gülcihan, öksürük krizlerinin artmasıyla artık kendisini iyi hissetmez. Hastalığının ilerlediğini ve artık  az bir ömrünün kaldığını anlayan Gülcihan, herkesle ayrı ayrı helalleşir. Sedat, Nalan'ın hayatında kimin olduğunu öğrenmekte kararlıdır. Muzo, Nalan’ın Hayri ile beraber olduğunu Sedat’a itiraf etmek zorunda kalır ama Sedat’tan beklemediği bir tepki alır. Billur’la Muzo ise önemli bir karar alırlar. Gülcihan, artık fazla yaşamayacağını anlar ve herkesi aynı masada toplar. Koroğlu Konağı'nda matem havasında bir gece yaşanır. Gülcihan, Koroğlu Konağı’nda hep beraber yenen akşam yemeğinde herkese nasihatlerde bulunur.  Sedat, Nalan’ın eksikliğini derinden hisseder. Gülcihan ise herkesle ayrı ayrı helalleşir. Gülcihan ise herkesle ayrı ayrı helalleşir ve Sedat'la da uzun ve duygulu bir konuşma yapar. Rafet ve Gülcihan birbirlerine olan aşklarını bir kez daha itiraf ederler. Gülcihan huzurla uykuya dalar. Rafet ise yol arkadaşıyla son kez birlikte uyuduğundan habersizdir. Sabah olunca Gülcihan'a seslenen Rafet, Gülcihan'ın vefat ettiğini görünce kahrolur. 

Sedat, Nalan'ın hayatındaki kişinin Hayri olduğunu öğrenin ihtimal bile vermek istemez. Hayri ile Nalan'ı asla birlikte yakıştırmayan Sedat, Billur ve Muzo'nun konuşmasını dinler. Nalan ve Hayri'nin daha önce bir araya geldiği anları hatırlayan Sedat, Nalan'ın evinin önüne gider ve arabada bekler. Nalan ile Hayri'nin gerçekten birlikte olduğunu gözleriyle gören Sedat, ne yapacak?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Sedat ve Nalan balayında yurt dışına gider

FRAGMANLAR