X
X

Camdaki Kız 79. Bölüm

Camdaki Kızı dizi 79. Bölüm yayınlandı! Hemen izle! 18 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde neler oldu? Camdaki Kız son bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Camdaki Kız 79. Bölümün ardından yeni bölüm sonrası 80. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Camdaki Kız 79. Bölüm full izle! Camdaki Kız son bölümde Laz Kızı’nın Hayri’nin dükkana da hayatına da girişi hızlı olur. Laz Kızı, Hayri’yi tekrar görmek isteyince Hayri, Nalan’a ve Türkan’a yalan söyler. Nalan ve Türkan’ın kebapçıya gelmesi işleri karıştıracaktır. Laz Kızı’nın ise Hayri’yi bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Laz Kızı Hayri'yi ilk görüşte gözüne kestirir. Hayri de Laz Kızı'ndan oldukça etkilenmiştir. Nalan ise Hayri’ye gece boyu ulaşamayınca onun için çok endişelenir ama Hayri onu bir bahaneyle yatıştırmanın yollarını arar. Nalan, Hayri’ye gece boyu ulaşamayınca onun için çok endişelenir ama Hayri onu bir bahaneyle yatıştırmayı başarır. Türkan; Hayri’den şüphelenir ama kimseye bir şey diyemez. Hayri ve Laz Kızı ilk görüşte birbirlerinden etkilenir. Hayri, gecenin sonun Laz Kızı'nı eve bırakır ve Laz Kızı Hayri'yi göndermek istemez. Hayri ve Laz Kızı ilk geceden birlikte olurlar. Hayri, o çok sevdiği Nalan'ı Laz Kızı'yla aldatır.  Nalan, Hayri’ye gece boyu ulaşamayınca onun için çok endişelenir ama Hayri onu bir bahaneyle yatıştırmayı başarır. Hayri, Laz Kızı'na öyle bir vurulur ki gözü ne Türkan'ı ne de Nalan'ı görür. Nalan, Hayri'nin yalanlarına inanınca daha da telaşlanır. 

Hayri, Laz Kızı'yla geçirdiği gecenin ortaya çıkmaması için Nalan ve Türkan'a yalan söyledi. Nalan, Hayri'nin yalanlarına inanırken Türkan, şüphe duymaya başladı. Türkan; Hayri’den şüphelenir ama kimseye bir şey diyemez. Türkan'ın Hayri'ye inanmaması olayların peşine düşmesinde neden olacaktır. Billur, Nalan’ın iyi olduğundan emin olmak ister ve onunla buluşur. Billur, Muzo'yla olan evliliğinde ne kadar mutlu olduğunu anlatırken, Nalan'ın hayatını sorar. Nalan ise hiçbir zevkinin uymadığı Hayri'yle mutlu olduğunu anlatmaya başlar. Nalan, Hayri'yle çok mutlu olduğunu anlatırken Billur'un yüzündeki çaresizlik belli olur. 

Sedat, tenis oynarken Berrin’le karşılaşır ve Berrin'in ısrarlarına rağmen görüşmez. Gülcihan'ın kaybından sonra hayatını baştan aşağı değiştiren Sedat, başta Rafet olmak üzere herkesi şaşırtır. Sedat, eskisi gibi olmamakla birlikte iş hayatında oldukça başarılı adımlar atar. Laz Kızı, Hayri’yi tekrar görmek isteyince Hayri, Nalan’a ve Türkan’a yalan söyler. Ancak Nalan ve Türkan’ın kebapçıya gelmesi işleri karıştıracaktır. Laz Kızı’nın ise Hayri’yi bırakmaya hiç niyeti yoktur. Hayri'nin kebapçıda olduğunu düşünen Nalan ve Türkan şok yaşar.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Hayri, varlıklı bir ailenin oğludur

FRAGMANLAR