X
X

Camdaki Kız 81. Bölüm

8 Haziran Perşembe günü yayınlanan Camdaki Kızı yeni bölümde Laz Kızı, Hayri’nin Türkan'dan 2 yıl önce boşandığını öğrendikten sonra Hayri’ye çok öfkelenir ve gözünü karartıp onun karşısına çıkar.

Billur, aldığı habere çok sevinirken; kendini eve kapatan Nalan için de çok endişelenmektedir. Hayri, Nalan'ı terapiye götürmek için ikna etmeye çalışır. Nalan, Hayri'nin itirafının ardından kendisini eve kapatır ve depresyona girmiştir. Nalan, ruh sağlığını kaybedince Hayri için daha da önemsizdir. Sedat, Nalan’ı psikiyatri merkezi önünde görür ve ona ne olduğunu merak eder. Nalan'ın bitkin ve mutsuz olan hali Sedat'ı derinden sarsar. Nalan'a ne olduğunu öğrenmek için harekete geçen Sedat, ne yapacak? Hayri, Nalan'ı doktora götürmek için ısrar eder. Nalan ise Hayri'nin söylediklerine inanmaz ve Laz Kızı'nı sevdiğini söyler. Hayri, Laz Kızı'nı sevmediğini ve abilerinin peşinde olduğunu söyler. Ancak Nalan, Hayri'ye inanmaz. Diğer Taraftan Hayri, Nalan'ı terapiye gitmeye ikna edebilecek mi? 

Laz Kızı’na boşanacağının sözünü veren Hayri köşeye sıkışmıştır ve Türkan’ı da ikna ederek soluğu Nalan'ın yanında alır. Nalan'la vedalaşmak isteyen Hayri, Nalan'ın sevgisi ve aşkıyla karşı karşıyadır. Nalan, tüm suçun kendisinde olduğunu ve Hayri'yi ne kadar çok sevdiğini itiraf eder. Türkan, Hayri'nin yanlış yolda olduğunun farkında olsa da bir şey yapamaz. Hayri, Türkan'la ve çocuklarla vedalaşarak evden eşyalarını alıp çıkar. Türkan, gözyaşları içinde Hayri'ye veda eder. Hayri ise çocukları ve Nalan'ı Türkan'a emanet eder. Laz Kızı, Hayri’nin daha önce boşandığını öğrendikten sonra Hayri’ye çok öfkelenir ve gözünü karartıp onun karşısına çıkar. Türkan, yerde yatan Hayri'yi görünce feryat ediyor. Laz Kızı, karakolun önüne arabasını çekip teslim olmaya giderken Türkan, Hayri'nin yaşaması için çırpınıyor. Hayri, ölecek mi?

Camdaki Kız, final bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D’de...

 

 

 

 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Muzo, doğuştan engelli bir insandır

FRAGMANLAR